Самопотемнување без флеки на телото, во неколку чекори


Летото е веќе тука! Како што растат температурите, така поминуваме повеќе време надвор и поради тоа треба да се заштитиме. Н е заборавајте дека секојдневно ...
| | веќе видена | слични

 На почетокот од летото, кога сè уште не сте имале можност да излезете на сонце, Кремите, маслата и спрејовите за самопотемнување се брзо решение. Но, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јакото Сонце носи свои ризици за кожата и за здравјето на луѓето. Се разбира дека при подолго изложување на сончеви зраци, не смеете да бидете без заштита. ...
| | веќе видена | слични

Луѓето често се однесуваат неодговорно со козметичките производи и ги чуваат несоодветни, па така доаѓа до пребрзо сушење на маскарите, ветреење на парфемите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дали се знаеше дека Боки 13 рекетира и заработува милиони. Да, Зоран Заев и СДСМ го знаеа тоа со години, како и Финансиската полиција, и молчеле затоа што ...
сите 60 | | | веќе видена

Владата на денешната седница ја разгледа Информацијата за формирање меѓуресорска работна група за обезбедување натамошен квалитетен развој и имплементација на ...
сите 80 | | | веќе видена

Шефицата на европската дипломатија, Федерика Могерини изјави дека прашањето за проширувањето на ЕУ на Западен Балкан е прашање на помирување и обединување на ...
сите 85 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 139 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Самопотемнување без флеки на телото, во неколку чекори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: