Девет повредени фудбалери во Ливерпул пред реваншот со Сити


8 копии
2 копии

Првиот стрелец во Премиер лигата на Англија, Мохамед Салах, рекол дека освојувањето на титулата во Лигата на шампионите му е пред секоја индивидуална награда. ...
| | веќе видена | слични

Мохамед Салах призна дека Лигата на шампиони е примарна цел за него оваа сезона, а освојувањето на „Златната копачка“ го става во втор план. Салах оваа сезона ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Ливерпул, Мохамед Салах не е многу оптоварен со освојување на индивидуалната награда „Златна копачка“. Тој доколку може да избира, би се одлучил ...
| | веќе видена | слични

Играчот на Манчестер Сити, Кевин Де Брујн призна дека Мохамед Салах од Ливерпул веројатно ќе го добие признанието кое го доделува здружението на професионални ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Зградата во трговскиот центар Скопјанка во која вчера повеќе од 6 часа беа евакуирани станарите поради неподнослив мирис кој предизвикувал кашлање и печење на ...
сите 78 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска оствари средба со граѓаните и членовите на општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ Свети Николе.Мицкоски пред ...
сите 202 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 51 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 32 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девет повредени фудбалери во Ливерпул пред реваншот со Сити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: