Салах: Ливерпул ќе биде шампион ако…


Питер Крауч во овој момент е член на премиерлигашот Барнли, но истовремено редовно ги пишува и своите колумни за угледниот британски таблоид, „Дејли меил“. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ливерпул без поголеми проблеми во два натпревари го елиминираше Порто со вкупни 6:1 и се избори за полуфинале во Лигата на шампионите. Садио Мане, Мохамед ...
| | веќе видена | слични

Од поодамна е познато дека Ван Дијк и Сала одлично соработуваат во тимот од Енфилд, токму холандскиот дефанзивец упатуваше голема поддршка до својот соиграч во ...
| | веќе видена | слични

Шпански АС пренесе информација дека Мохамед Салах ова лето би можел да го напушти Ливерпул поради нерешливи недоразбирања со менаџерот Јирген Клоп. Но, овие ...
| | веќе видена | слични

Агентот на Мохамед Салах дејствуваше брзо и отворено, откако ги демантираше гласините дека напаѓачот има намера да поднесе трансферна молба пред шефовите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не се претставив како жртва, јас бев жртва. Со целокупниот процес и изнуда што беше правен од страна на оваа злосторничка група, предводена од Бојан Јовановски ...
сите 672 | | | веќе видена

Aко некој на јавна функција носи одлуки без да има правен основ, тоа е кривично дело за злоупотреба на положбата и тоа е кривично дело кое не застарува и нема ...
сите 339 | | | веќе видена

Иако работата е завршена околу членот 11 од Законот за помилување, во емисијата „Вин Вин“ на Телма телевизија пратеникот Антонијо Милошоски истакна дека ...
сите 319 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 103 | | | веќе видена

Веќе полека се приближуваме кон крајот на оваа година. Новата година симболизира и нов почеток, време кога непосакуваните работи треба да ги оставиме во ...
сите 146 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 103 | | | веќе видена

Лицемерието на СДСМ нема крај. Денеска ќе ви презентираме еклатантен случај како се фатени живи во креирање лажни вести и чистото лицемерие и политиканство на ...
сите 58 | | | веќе видена

И претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ѝ верува на баба Перса. Суровиот живот во Волково е ситината која излегува на површина, вели Мицкоски ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Салах: Ливерпул ќе биде шампион ако…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: