Го сакате Иско, дајте ни го Дибала!

Денешното издание на Тутоспорт вели дека Реал Мадрид го користи интересот на Јувентус за Иско за да стигне до услугите на Пауло Дибала. Италија Иско се наоаѓа ...
| | веќе видена | слични

Во Реал имаат предлог за Јувентус, ако се навистина заинтересирани за Иско. Момчето од Малага дефинитивно е на пат да го напушти Реал Мадрид после пет години и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Иско Аларкон никако не успева да ја придобие довербата кај Сантијаго Солари, па така не беше стартер ниту на вчерашниот натпревар во Копа дел Реј против ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го сакате Иско, дајте ни го Дибала!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: