Кој е виновен што нашите мажи се виновни за сè?

 „Лудо сум вљубена во еден тип од работа. Го имаме најдобриот секс на светот. Меѓутоа, ми вели дека не може да ја напушти жената. А, ни јас не сум ништо ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, соопшти дека партијата денеска поднесува кривични пријави против претседателот на Собранието, Талат Џафери, ...
сите 384 | | | веќе видена

Огњен Врањеш, фудбалерот на Андерлехт и репрезентативец на Босна и Херцеговина овие денови е во центарот на јавноста порад секс скандалот што изби со пејачката ...
сите 162 | | | веќе видена

За време на викендот, вакциналните пунктови ќе работат од 7.30 до 13 часот. Од понеделник пунктовите ќе продолжат да работат во две смени од 7.30 до 19 часот. ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој е виновен што нашите мажи се виновни за сè?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: