Сакам да те помирисам, а наутро може и да не сум толку нежен кон тебе: Протекоа секси пораки кои Безос и ги испраќал на љубовницата

2 копии

Милијардерот Џеф Безос, основачот на компанијата Амазон е главна тема во медиумите овие три дена, откако објави дека се разведува од својата сопруга Мекензи. ...
| | веќе видена | слични

Мила моја жено. Ти се обраќам ко на себе. Погледни се. Сврти се околу себе. Тоа што го гледаш во огледалото си ти. Цела твоја сила, со сите твои одлуки, со ...
| | веќе видена | слични

 Знам дека ти е скршено срцето, дека ти се превртува во стомакот и дека не можеш да сопреш со плачење. Чувствуваш дека цел свет се руши врз тебе. Знам, но ти ...
| | веќе видена | слични

Новогодишно писмо на Светлана Јовановска на бриселска адреса... Драга Европска унијо, ние од Македонија ти посакуваме среќна и успешна Нова 2019 година. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 536 | | | веќе видена

Шефицата во притвор, СЈО со врзани очи и раце. Специјалното обвинителство е известено за секоја финансиска промена на бизнисменот Орце Камчев, но по апсењето ...
сите 407 | | | веќе видена

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 349 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сакам да те помирисам, а наутро може и да не сум толку нежен кон тебе: Протекоа секси пораки кои Безос и ги испраќал на љубовницата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: