САКАЛА ДА БИДЕ КАЛУЃЕРКА: Ја чуваше невиноста за брак, а сега е вистинска заводничка

2 копии

Оваа светски популарна убавица заведува со својата прекрасна појава, а откако се разведе од познатиот фудбалер, јавноста не престанува да ја следи секоја ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Една од најубавите жени на светот наполни 38 години. Оваа убавица секогаш привлекува внимание во јавноста и не престанува да ги интригира домашните и странски ...
| | веќе видена | слични

Ангелот на Викторија сикрет и една од најубавите жени во светот, немала отсекогаш желба да биде моделка и да се фотогрфира. Имено, Адријана Лима, која неодамна ...
| | веќе видена | слични

Една од најпознатите манекенки во светот, Андријана Лима, вчера наполни 38 години. Таа официјално се повлече од модните писти, но сеуште важи за пример за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев да договара пресуди и да вели дека без него судски одлуки не се носеле, тоа е класично уривање на правниот систем во Македонија, изјави новинарот ...
сите 271 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти на денот:Венко Филипче штанцаше милионски тендери, но не знае да ги заштити граѓаните од Корона вирусот.ЈО молчи и не отвора постапка ...
сите 240 | | | веќе видена

Судењето за изборни нерегуларности „Титаник“ продолжува на 5 март поради отсуство на обвинетиот Кирил Божиновски. На денешното рочиште требаше да бидат ...
сите 89 | | | веќе видена

Преговорите за евентуалната голема предизборна македонско албанска коалиција се пред самиот финиш и се водат интензивно и со БЕСА но и со останатите коалициски ...
сите 144 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

САКАЛА ДА БИДЕ КАЛУЃЕРКА: Ја чуваше невиноста за брак, а сега е вистинска заводничка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: