Сите сакаат да играат до Омер кога врти оро (Видео)


2 копии
2 копии

Можеби мислевте дека е Турчин, но актерот Бариш Ардуч или попознат како Омер од турската серија „Вљубениот ерген“, по националност е Албанец. На интернет може ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Многу припаднички на понежниот пол уште од самиот старт станаа големи обожавателки на убавиот актер Бариш Ардук од турската романтична комедија „Вљубениот ...
| | веќе видена | слични

Токму оваа улога на Бариш му донесе огромна слава, па каде и да се појави зад него постојано трчаат многу девојки, но тој и е верен на својата Гупсе, исто како ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Огнената турска убавица Елцин Сангу, која ја запознавме како Дефне во серијата „Вљубениот ерген“, освен тоа што е актерка, таа активно работи и како модел. Па ...
| | веќе видена | слични

Па така, покрај глумата, модата е нејзиното секојдневие. Во серијата Дефне е сиромашна и заедно со своето семејство живее во изнајмена куќа, но во приватноста, ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Транспаренси Интернешнел“ – Македонија и Центарот за економски развој (ЦЕР) бараат од Собранието да донесе измени во Законот за пратеници и да усвои Законик ...
сите 214 | | | веќе видена

3 новороденчиња родени од една мајка вчера починале на скопската клиника за Гинекологија, еден ден по нивото раѓање. Според информациите на Алфа мајката на ...
сите 52 | | | веќе видена

Последната епизода на балканскиот серијал „Позориште у региону” на повлекување дипломати е омаж на третманот на Белград, кој го користи Скопје како последно ...
сите 367 | | | веќе видена

Кабинетот на претседателот на РМ, Ѓорге Иванов, одговори на реакцијата на Министерството за одбрана на неговиот говор на прославата на Денот на Армијата. ...
сите 138 | | | веќе видена

Кабинетот на Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов вечерва испрати реакција во врска со изјавата на Горан Живаљевиќ, дадена за српската новинска ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите сакаат да играат до Омер кога врти оро (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: