Сака да го спаси светот, бара 200.000 долари

5 копии
2 копии

Астероид со пречник од околу 600 метри во среда ќе прелета многу блиску до Земјата, но тоа нема да претставува никаква опасност за нашата планета, извести ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Велешани сѐ уште не веруваат во тоа што се случило во нивниот град, на улицата „Коле Цветков", рано утрото на 16 август. Едноставно не можат да поверуват дека ...
сите 114 | | | веќе видена

Колку деца треба да бидат повредени од полицијата под раководство на Оливер Спасовски за тој да сфати дека не е дораснат на одговорноста и позицијата што му е ...
сите 206 | | | веќе видена

Ексразузнавачот Александар Диневски, кој беше осуден во случајот „Шпион“ на 4,5 години затворска казна, на својот профил на Фејсбук објави дека обезбедил ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сака да го спаси светот, бара 200.000 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: