Уапсен познатиот пластичен хирург ,,Доктор Бумбум”


2 копии
3 копии

Бразилското обвинителство покрена обвинение против пластичниот хирург Денис Фуртадо, поради смртта на пациентка на која и вбризгал инјекција за зголемување на ...
| | веќе видена | слични

Еден сајт за запознавање класифицираше прием на членовите според нивниот изглед, и тоа оставаше статус на членство само за оние кои, според нивните стандарди, ...
| | веќе видена | слични

Сајтот за запознавање „Бјутифул пипл“ од нивна веб-страница исфрлил околу девет милиони корисници оти не биле убави. Од неодамна сопствениците на сајтот имаат ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 230 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 51 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен познатиот пластичен хирург ,,Доктор Бумбум”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: