Десетте најскапи играчи во историјата на фудбалот: Каде беа пред пет години? (Видео)

Трансфер пазарот од година во година станува се поголемо и поголемо лудило, односно се трошат средства од кои навистина боли глава. Во светот на фудбалот ...
| | веќе видена | слични

Ростов оствари три победи во првите четири кола во руската фудбалска Премиер лига, но сепак овој тим во изминативе 24 часа се најде во центарот на вниманието ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од средбата со граѓаните имал впечаток дека се уште имаат дилеми и не им е доволно разјаснет Преспанскиот ...
сите 107 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 145 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 74 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 197 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Десетте најскапи играчи во историјата на фудбалот: Каде беа пред пет години? (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: