Роналдо со девојката и синот ужива на луксузна јахта во Ст.Тропе

Пред две години ја изненади јавноста кога објави дека ќе добие син со жена чие име никогаш не беше откриено. Откако стана татко, во слободно време синот го опсипува со љубов и внимание. Кристијано Роналдо со својата девојка Ирина Шајк (26) и синот Кристијано Роналдо помладиот уживаат на луксузна јахта во Ст.Тропе.
| | веќе видена | слични

Останато

На синоќешното гласање доверба во грчкиот Парламент, Алексис Ципрас со 151 гласа „за“, доби поддршка за неговата влада. Од пратениците, 148 гласаа „против“, а ...
сите 724 | | | веќе видена

По одлуката на британскиот Парламент за отфрлање на Договорот за Брегзит, ЕУ би можела да се согласи на одлагање на истапувањето на Велика Британија од ...
сите 365 | | | веќе видена

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 106 | | | веќе видена

По тврдењето на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, дека изјавата на генералниот секретар Игор Јанушев за можноста партијата да ги бојкотира ...
сите 213 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо со девојката и синот ужива на луксузна јахта во Ст.Тропе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: