Ѓорги Сламков си поднел оставка?

2 копии
4 копии

Романската премиерка Виорика Данчила изјави во петокот вечерта во интервју за националната телевизија дека дека нема намера да поднесе оставка, по повиците од ...
| | веќе видена | слични

Романската премиерка Виорика Данчиела изјави дека нема намера да поднесе оставка, одговарајќи на прозивките на претседателот дека не е „дорасната да ја води ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

И сега, за името е или не е, прашува членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Тони Михајловски, коментирајќи ја видеопораката на франсускиот рпетседател Емануел Макрон, кој ...
| | веќе видена

Нападнат новинарот Љупчо Златев кој денеска на лице место токму од Маврово сакаше да ја информира јавноста за случајот поврзан со викенд куќата на скопскиот ...
сите 32 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Имaме сознанија дека се работи за непријатни измени на Уставот, односно за нови амандмани кои се спремаат за да се измени Уставот, но се кои се кријат од ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓорги Сламков си поднел оставка?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: