Рома потврди: Фонсека е новиот кормилар на „волчицата“

2 копии
4 копии

Паоло Фонсека од денес и официјално е назначен за нов тренер на Рома. Ова го соопшти италијанксиот фудбалски прволигаш кој има амбиции следната сезона да се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 97 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 358 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рома потврди: Фонсека е новиот кормилар на „волчицата“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: