Му го зема дресот на Радоњиќ и погледнете каде го сокри потоа... (ВИДЕО)

Навивач на белградскиот клуб си зема голем сувенир од историскиот долго очекуван пласман во Лигата на шампионите, и тоа од фудбалерот кој по синоќешниот реванш ...
| | веќе видена | слични

Ждрепката посака Реал Мадрид да се најде во прилично лесна група во која е апсолутен фаворит за освојување на првото место, а на хартија, како единствен ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда синоќа постигна историски успех и се пласираше во Лигата на шампионите, а денес се раздели со својот најдобар фудбалер, Немања Радоњиќ. Играчот ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Владата на СДСМ продолжува со криминалното и расипничко работење. Одродената и криминална власт предводена од аболицираниот Заев безмилосно ги троши парите на ...
сите 164 | | | веќе видена

Холандскиот премиер Марк Руте денеска ја отфрли идејата на францускиот претседател Емануел Макрон за формирање на европска армија. – Идејата за европска армија ...
сите 169 | | | веќе видена

Судот мора да се ослободи од притисокот и да ги констатира пропустите направени при изрекувањето на мерката притвор на Миле Јанакиески и Кирил Божиновски. Нема ...
сите 173 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 148 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 72 | | | веќе видена

По неуспешниот обид да му се достави упатен акт од судот за издржување затворска казна од две години за предметот „Тенк“ и откако полицијата наиде на затворена ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Му го зема дресот на Радоњиќ и погледнете каде го сокри потоа... (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: