Ја нарекоа „Најтажната мачка“, а сега е посреќна од било кога!


Рокерот Сашко Андриески или едноставно Сале и неговите С.Р.В. имаат нова песна насловена „Мост", која излегува во истовреме со спот. А токму тој е нешто сосема ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 52 | | | веќе видена

Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции, најави врбување на пратеници од опозицијата за да се постигне двотретинско мнозинство за новиот Закон за јавно ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ја нарекоа „Најтажната мачка“, а сега е посреќна од било кога!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: