Том Харди го продал домот и се отселил од Лондон поради обожавателка која го прогонувала


Популарниот холивудски заводник Том Харди се отселил од Лондон со својата бремена жена поради постојаното прогонување од страна на обожавателка. Актерот ...
| | веќе видена | слични

Иако знаеле дека постои шанса пореметувањето да се пренесе на идните деца, Том и Кејт сепак одлучиле да добијат и второ дете. Родителите на Алфи Еванс со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 84 | | | веќе видена

Две лица добија лесни повреди во скопската населба Ченто, откако 30-тина куршуми биле испукани во нивниот автомобил од автоматска пушка “Калашников”. Куршумите ...
сите 212 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 345 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и раководството на ...
сите 181 | | | веќе видена

Поплавите се очекува да почнат утре, поради што граѓаните во потенцијално поплавените делови треба да ги напуштат нивните домови уште денеска Илјадници жители ...
сите 87 | | | веќе видена

Претседателот на косовското Собрание Кадри Весели изјави дека работи посветено на обединувањето на силите меѓу политичките партии, бидејќи, како што вели, ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Том Харди го продал домот и се отселил од Лондон поради обожавателка која го прогонувала

Од:
До кого (е-маил):
Порака: