Социјалните мрежи паднаа, корисниците реагираа: Сега е откриена причината за тоа

2 копии

Инстаграм, Фејсбук и Вац Ап паднаа и голем број корисници останаа без нивните услуги. Во тие моменти, ќе признаете, сфативме колку сме зависни од социјалните ...
| | веќе видена | слични

Млада мајка останала во шок кога во плишана играчка која им ја купила на своите ќерки пронашла жилет. Шенан Брендон (22) во локалната продавница купила плишан ...
| | веќе видена | слични

Во текот на вчерашниот ден корисниците на Facebook имаа проблеми со испраќање фотографии и видео снимки. Проблемот во најголема мера ги погоди корисниците ...
| | веќе видена | слични

Останато

По оставката на Катица Јанева, Европската Комисија во реакција за МИА порачува дека истрагите за илегалните прислушувања треба да продолжат. „Европската Унија ...
сите 224 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 148 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Прекрасен рецепт кој многу едноставно се подготвува. Сопругата на шампионот на Вимблон пропагира здрава исхрана, а со целиот свет го сподели рецептот за ова ...
сите 145 | | | веќе видена

Руските пранкери кои го имитираат поранешниот украински претседател, Петро Порошенко, и кои им се јавуваат по телефон и ги лажат политичарите и светските ...
сите 198 | | | веќе видена

Астролозите велат дека секој хороскопски знак е различен во кревет, а еве како да ја распламтите страста кај вашиот партнер. Овен Мажите се визуелни суштества, ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Социјалните мрежи паднаа, корисниците реагираа: Сега е откриена причината за тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: