Роби Вилијамс проговори за своето мрачно минато

3 копии
2 копии

Познатиот пејач, Роби Вилијамс, зборувал за славата и популарноста на групата „Take That“, во која бил член и признал дека помислувал да се убие. Иако уживал ...
| | веќе видена | слични

Поранешното момче на Кристина Кија Коцкар, Вукадин Гојковиќ, попознат како раперот Вук Моб, кога е пијан, не знае што прави. Така, како што самиот признал, во ...
| | веќе видена | слични

Српскиот рапер Вукадин Гојковиќ или во јавноста познат како Вук Моб открил дека кога ќе се напие не знае што прави. Така, во една прилика, признал, трчал по ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО -ДПМНЕ е очајна, со лажни вести ги маскира вистинските нејзини цели, заштитата на криминалите на единствената глава на октоподот-Груевски Една е главата ...
сите 110 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 404 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 255 | | | веќе видена

Британскиот министер за надворешни работи, Џереми Хант, денеска изјави дека инцидентот со нафтениот танкер во Ормускиот проток може да биде знак дека Иран ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роби Вилијамс проговори за своето мрачно минато

Од:
До кого (е-маил):
Порака: