Робен ќе биде казнет поради реакцијата кон Анџелоти


2 копии

Холандскиот фудбалски репрезентативец Арјен Робен имаше жестока реакција кон својот тренер Карло Анчелоти, кој одлучи да го замени пет минути пред крајот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Камерите уловија интересен момент на клупата на Баерн Минхен на вчерашното гостување во Менхенгладбах, каде играчите се шегуваа на сметка на Арјен Робен. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Робен ќе биде казнет поради реакцијата кон Анџелоти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: