Рита Ора во топла прегратка на принцот Хари

Феминистичкиот клуб при Студентскиот парламент на Универзитетот на Југоисточна Европска (УЈИЕ) неодамна ги објавија наодите од анкетата спроведена на ...
| | веќе видена | слични

Рита Ора се смета како една од најсекси жените во светот.Но, да бидат секси изгледа е во гените на нејзиното семејство.Тоа најдобро се докажува преку сликите ...
| | веќе видена | слични

Иако со месеци ги отфрлуваа шпекулациите за можната врска, и само се смееја на таблоид гласините дека од нивниот заеднички дует можеби има нешто повеќе, Лиам ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 117 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рита Ора во топла прегратка на принцот Хари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: