Рингишпил пред МНР

2 копии

Се поставува уште еден ригишпил во центарот на градот. Најмалите ќе може да уживаат во новата содржина на објектот кој ќе биде поставен веднаш спроти МНР. Од ...
| | веќе видена | слични

Се поставува уште еден ригишпил во центарот на градот. Најмалите ќе може да уживаат во новата содржина на објектот кој ќе биде поставен веднаш спроти МНР. Од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и членови ма ИК на ВМРО ДПМНЕ денес (19 септември 2017та година) остварија средба со амбасадорите на земјите членки ...
сите 119 | | | веќе видена

Премиерот Заев оствари средба со американскиот претседател Доналд Трамп која траеше цели 2 секунди. Историскиот настан е фотографиран и тоа не од било кого, ...
сите 72 | | | веќе видена

Нови претумбации во Врховниот суд. Судии од кривичен се префрлаат во граѓански оддел и обратно. Алсат-М од свои извори во судот дознава дека судијата Фаик ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателката на ДОМ, Лилјана Поповска, на денешната прес конференција го изнесе предлогот на ДОМ за следни чекори во врска со рудниците за злато и бакар. ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рингишпил пред МНР

Од:
До кого (е-маил):
Порака: