Заљубената Ријана на јахта!!

2 копии

Откако го обезбеди првото место на најбогати пејачки на светот, Ријана решила покрај својата сè уште свежа бизнис кариера да “заплива” и во водите на ...
| | веќе видена | слични

Според последните статистички податоци од престижното списание Forbes, чоколадната убавица и поп ѕвезда од Барбадос, Ријана, официјално е најбогатата жена во ...
| | веќе видена | слични

Светски славната пејачка Ријана е во врска со арапскиот милјардер Хасан Џамил, а тоа го докажуваат новите фотографии. Двојката отиде на одмор во Италија, а ...
| | веќе видена | слични

Ријана и нејзината љубов, како и неговата фамилија беа заедно во Напуљ, Италија, а папараците ги фатија како уживаат во ресторанот “Lo Scoglio” во Неран. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Популарната пејачка Ријана е и понатаму во врска со арапскиот милијардер Хасан Џамил, а новите фотографии кои настанале во Италија се доказ дека тие не ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 107 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Потребен ни е политички дијалог и потребно ни е помирување дома, без разлика на политичките интереси на различните партии, за големите прашања кои се од ...
сите 74 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заљубената Ријана на јахта!!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: