Ријана сака девојки

Популарната аренби-ѕвезда Ријана сака девојки, открива американскиот сајт Медиатејкаут.ком. Деновиве американските медиуми се преплавени со информацијата дека девојка под името Таја Бартон, која живее во Холивуд, пишува прилично експлозивна и експлицитна книга во која ја опишува лезбејската врска со Ријана. Наводната врска е опишана до најситни детали, а таен извор за сајтот изјавил дека приказната е многу веродостојна. Доколку ова е вистина, американските медиуми предвидуваат дека ова ќе го разниша спокојниот живот на Ријана.
| | веќе видена | слични

Наводната поранешна љубовница на Ријана, Таја Бартон, е спремна да напише книга за деталите за врската со пејачката. Странските медиуми пишуваат дека оваа вест, била вистина или не, дефинитивно ќе влијае врз кариерата и имиџот на пејачката. Таа рекла дека ги запознал заеднички пријател. Додала дека било воодушевена од врската со Ријана. Покрај тоа Бартон раскажала дека таа претходно раскинала со некоја друга девојка. Сексот со Ријана дошол неочекувано и не бил дел од нејзиниот план. Иако Бартон не била расположена, Ријана се фрлила врз неа, се спуштила долу и и пружила вистинско уживање. Потоа разговарале како ништо да не се случило, а Ријана не побарала ништо за возврат.
| | веќе видена | слични

Девојка од Холивуд со име Тајах тврди дека била во лезбијска врска со Ријана, која планирала да ја опише во книгата што била во фаза на подготовка. Тајах планирала наскоро да ја издаде книгата во која ќе биле опишани сите страствени детали од наводната врска. Во еден дел од книгата ќе бил опишан нивниот почеток, наводно девојките се запознале преку заеднички пријател, а врската со Ријана на Тајах и помогнала да излезе од депресијата поради раскинувањето со бившата девојка. "Не бев сигурна како сериозно да ја разберам, но веднаш почувствував поврзаност", напишала Тајах во книгата, а, исто така, навела и дека пејачката пред неа ги откривала своите работни планови. "Еднаш зборувавме за музиката, а таа одеднаш се фрли на мене. Не бев баш расположена за секс, но тоа не ја спречи Ријана. Едноставно почна да се движи надолу и ме задоволуваше, а штом доживеав оргазам таа продолжи да зборува за музиката. Ништо не бараше за возврат, важно и беше мене да ме задоволи", открила девојката. Останатите пикантерии следуваат ...
| | веќе видена | слични

Една девојка од Холивуд, која се именува и е позната како Таја, тврди дека со Ријана била во лезбиска врска и за тоа наскоро ќе објави книга. „Медија тејкаут“ известува дека девојката по име Таја во романот ќе ги опише сите страсни детали од наводната врска со аренби-дивата. Во еден дел од својата книга девојката го опишува запознавањето со пејачката, што било сосем случајно преку драг пријател и како тоа познанство ѝ помогнало да излезе од депресијата што ја чувствувала по прекинот на претходната врска со својата девојка. „Не бев сигурна од почеток дали треба да ја сфатам сериозно, но веднаш почувствував некоја поврзаност“, вели Таја . Со Ријана биле многу блиски и таа ѝ раскажувала за сè, па дури ги открила и своите деловни планови. „Во еден момент зборувавме за кариерата, кога наеднаш таа ми се нафрли. Не бев расположена за секс, но тоа не ја спречи да продолжи. Тргна надолу кон моето меѓуножје и ми даде неверојатно уживање. Откога доживеав оргазам, таа се врати на музиката. Разговорот продолжи како ...
| | веќе видена | слични

Холивудската "обична" девојка Таја Бартон тврди дека имала лезбејска афера со Ријана, која наскоро планира детално... ... да ја опише во нејзината книга која ќе открие се за нивната тајна врска. Наводната љубовница на Ријана вели дека не планирана секс со R’n’B дивата, туку дека пејачката едноставно "рипнала" врз неа. "Не запозна заеднички пријател. Тогаш сеуште ја немав преболено врската со бившата девојка, па разговорот со Ријана многу ми помогна. Не бев сигурна колку сериозно да ја сфатам, но веднаш почуствував поврзаност. Сексот дојде непланирано", тврди оваа девојка. "Зборевме за нејзината кариера и одеднаш се нафрли врз мене. Не бев баш расположена за секс, но тоа не ја спречи. Тргна надоле и ми пружи неверојатно задоволство, а штом доживеав оргазам таа продолжи со разговорот кој го водевме. Ништо не бараше за возврат. Беше повеќе заинтересирана само да ме задоволи", пишува Бартон.
| | веќе видена | слични

Поп пејачката Ријана веројатно ќе прсне од смеа или ќе ангажира тим адвокати кои ќе се обидат да го запрат излегувањето на книгата во која нејзината наводна љубовница ги раскажува сите пикантерии за нивната тајна лезбиска врска. Имено, Таџа Бартон , наводна поранешна љубовница на 22-годишната Ријана , планира наскоро да издаде книга, во која ќе ги опише сите страстни детали од врската, а еден американски портал веќе носи исечоци од најавената книга. „Не запозна заеднички пријател. Тогаш се уште не го преболев раскинувањето со поранешната девојка, па разговорот со Ријана многу ми помогна. Сексот дојде ненадејно. Во еден момент разговаравме за музиката и таа одеднаш се нафрли на мене. Не бев баш расположена за секс, но тоа неа не ја спречи. Се спушти надолу, ми пружи задоволство, а кога доживеав оргазам, продолжи да зборува за музиката. Не бараше ништо за возврат, само сакаше мене да ме задоволи“, тврди наводната љубовница.
| | веќе видена | слични

Останато

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 450 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 467 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 110 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 33 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„За разлика од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ кога парите на граѓаните се ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ријана сака девојки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: