Ричард Гир стана татко на 70 години

 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво заедничко дете. Светските медиуми потврдија дека актерот и неговата сопруга ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 236 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 34 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ричард Гир стана татко на 70 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: