Викенд Тарифа: Ford Focus RS е единствениот теренски хечбек што ви е потребен

3 копии

Две титули Автомобил на годината и 10 победи во различни категории доби комплетно новиот и технолошки компетентен Ford Focus, откако во Европа почна со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Мотивот на Заев за заштита на криминалот од „Рекет“ го знаеме. Сомнежите се дека тој и неговите структури се силно вплеткани во оваа криминална – октопод мрежа ...
сите 293 | | | веќе видена

Зоран Заев е главата на криминалниот октопод кој пустоши низ Македонија. Институциите се целосно притиснати и ставени во служба на криминалот на Заев и ...
сите 253 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Викенд Тарифа: Ford Focus RS е единствениот теренски хечбек што ви е потребен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: