Рентген Божиќ (фото)

Ова е вистинска рентген фотографија на новогодишна елка заедно со подароците под неа. Автор е Nick Veasey, кој пред неговиот огромен рентгент фотоапарат става се што ќе му дојде при рака, вклучително и еден Боинг 777 . Туку да видиме... Алат, часовник, парфем, чевли, фото апарат, литар алкохол, телефон... Не е лошо, воопшто не е лошо. И подоле, како бонус можете да видите како изгледаат високи штикли на рентген ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Бегството на екс премиерот Никола Груевски ја заостри политичката реторика помеѓу власта и опозицијата. СДСМ прстот го впери кон лидерот на ВМРО-ДПМНЕ. Според ...
сите 227 | | | веќе видена

Како поранешниот премиер и актуелен почесен претседател на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски избегал од Македонија, како стигнал до Унгарија , дали е уште таму и дали ...
сите 270 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 година изготвен од Владата предводена од СДСМ, обезбедува раст на платите во сите сектори. Со Буџетот за 2019 година предвидено е ...
сите 235 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 377 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рентген Божиќ (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: