Ќе се рентаат точаци, но овој пат со ГПС локатори

2 копии

Возењето велосипед има безброј придобивки, варијации од здравствени, до економски, социјални, еколошки… Последниве години наназад и Скопје се обидува да се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Оваа сабота ќе се одржува петтото издание на општествено одговорниот настан на Стопанска банка АД – Скопје „Вози право, вози здраво“. Затоа, во периодот од 18 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 184 | | | веќе видена

Високaтa претставничка на ЕУ за надворешни работи и безбедност, Федерика Могерини, во Вашингтон зборуваше со американскиот државен секретар, Мајкл Помпео, за ...
сите 81 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 16 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски прашува „Дали тоа и хрватската министерка за надворешни работи, Марија Пејчиновиќ Буриќ шири лажни вести дека неколку ЕУ-земји се ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе се рентаат точаци, но овој пат со ГПС локатори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: