Турција со нов економски модел за да ја спаси економијата

5 копии
2 копии
4 копии
2 копии
2 копии

Останато

Како никогаш претходно попрашувањето против комарците стана тема во главниот град. Илјадници граѓани се жалеа поради присуството на комарците во Скопје, додека ...
сите 101 | | | веќе видена

Кога криминалот и корупцијата стануваат пракса во работењето на власта, науката и образованието од приоритет се запоставуваат и страдаат. Република Македонија ...
сите 46 | | | веќе видена

Дел од институциите кои ги задолжи Владата да достават проекции за сретства кои би можеле да се пренаменат за референдумската кампања веќе испраќаат податоци ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Турција со нов економски модел за да ја спаси економијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: