Реј Џеј: Ким Кардашијан е како животно во сексот

Во својата најнова книга, Реј Џеј тврди дека неговата бивша девојка Ким Кардашијан била како животно во кревет и дека токму со него го изневерувала својот прв сопруг Дејмонд Томас. Откако ја направи планетарно популарна, објавувајќи го домашното порно видео со неа, раперот Реј Џеј во својата најнова книга “Death of the Cheating Man” повторно се навраќа на односите со Ким Кардашијан и открива нови скокотливи пикантерии… - Ми даде до знаење дека ме посакува. Го напушти сопругот веднаш откако стапивме во редовен сексуален однос. Бевме како животни, сексуално слободни да експериментираме до бескрај – пишува во дел од неговата книга. Како што се наведува во продолжението, врската не успеала затоа што Ким станала параноична, мислејќи дека раперот ја изневерува. - Нејзината параноја премина во екстрем, дури започна и да ме надгледува – стои во книгата. Иако рапрерот на крајот признал дека ја изневерувал, уверен е дека и таа него не му била верна. - Воопшто не ја почитував. сакав повеќе од животот, сакав да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 179 | | | веќе видена

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 173 | | | веќе видена

Министерството за правда ја почна постапката за екстрадиција на бегалецот Никола Груевски од Унгарија во Македонија. Премиерот Зоран Заев изрази уверување дека ...
сите 113 | | | веќе видена

„Зоран Заев и Оливер Спасовски знаеја дека Никола Груевски не е во партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, но одлучија да претресуваат и заплашуваат партиски членови и ...
сите 160 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 91 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 313 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реј Џеј: Ким Кардашијан е како животно во сексот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: