Бензинот поскапува за пола, дизелот за еден денар

15 копии

Малопродажната цена на бензините од ноќеска но полноќ се зголемува за половина, а на дизелот и екстра лесното за еден денар. Според одлуката на Регулаторната ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска во Брисел на прашањето дали МВР може да даде повеќе информации за наводите на премиерот Зоран Заев и ...
сите 133 | | | веќе видена

Од општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ од Прилеп, ги обвинија градоначалникот Илија Јовановски и пратеникот Хари Локвенец од СДСМ, дека ги излажале прилепчани со ...
сите 36 | | | веќе видена

Претепаното 14 месечно бебе не примило ниту една вакцина и воопшто не е евидентирано во пунктот за имунизација во Јане Сандански. Ова го откриле од Државниот ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бензинот поскапува за пола, дизелот за еден денар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: