Фановите на Игра на тронови покренаа петиција за доработување на осмата сезона: За три дена собрани 257.000 потписи


„Оваа серија заслужува последна сезона која има смисла. Изневери ги моите очекувања и направи тоа да се случи, HBO!“ Фановите на Игра на тронови покренаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Оригиналната серија е завршена, но новата приказна за Вестерос може да започне веќе наредната година. „Игра на тронови“ заврши после осум возбудливи сезони. ...
| | веќе видена | слични

Реакциите во врска со последната епизода од „Игра на тронови“, но и за целата серија, не запираат дури и неколку дена по прикажувањето. Авторот на книгите веќе ...
| | веќе видена | слични

Емитувана е последната епизода од „Игра на тронови“, но според реакциите на фановите низ светот, тие воопшто не се задоволни од завршетокот на приказната. ...
| | веќе видена | слични

По осум сезони емитување, беше прикажана и последната епизода од „Игра на тронови“, серија која несомнено направи бум и привлече многу внимание кај публиката. ...
| | веќе видена | слични

Разочарувачки и збунувачки се зборовите што фановите на „Игра на троновите“ најчесто ги користат за да го опишат финалето на најгледаната ТВ-серија. За серија ...
| | веќе видена | слични

Последната епизода од „Игра на тронови“ беше прикажана ноќта помеѓу недела и понеделник, а реакциите на фановите и критиките се измешани. Повеќе од милион ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Не се претставив како жртва, јас бев жртва. Со целокупниот процес и изнуда што беше правен од страна на оваа злосторничка група, предводена од Бојан Јовановски ...
сите 671 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека Уставниот суд треба да постапува согласно одлуката на собраниската Законодавно-правна комисија , која заклучи оти не е ...
сите 593 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја прими хрватската амбасадорка Нивес Тигањ, која од неодамна стапи на должноста во нашата земја.На средбата амбасадорката Тигањ ...
сите 176 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 105 | | | веќе видена

И претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ѝ верува на баба Перса. Суровиот живот во Волково е ситината која излегува на површина, вели Мицкоски ...
сите 239 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите на Игра на тронови покренаа петиција за доработување на осмата сезона: За три дена собрани 257.000 потписи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: