Рецензија Најдобрите смартфони од 2018 година: Huawei Mate 20 Pro и Samsung Galaxy Note 9


Жестока борба имаше и допрва ќе има на пазарот на смартфони. Мобилниот пазар е дефинитивно сегментот во кој технологијата најмногу напредува поради огромната ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Како што веќе најавивме од вечерва па во текот на следните денови, односно за време на овој викенд територијата на балканот ќе го погоди снежен бран кој е во ...
сите 206 | | | веќе видена

Црниот СДСМ целосно изгубил допир со реалноста. Партијата што ја зацрни државата шири манипулации и невистини, велат од ВМРО-ДПМНЕ во однос на изјавата на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рецензија Најдобрите смартфони од 2018 година: Huawei Mate 20 Pro и Samsung Galaxy Note 9

Од:
До кого (е-маил):
Порака: