Над 1 милион денари ќе вложи КЈП “Водовод“ за лесна механизација, моторни пили и косачки и резервни делови

10.08.2018 Комуналците од “Водвод“ планираат да набават машина за сечење асфалт, како и т.н. вибрирачка жаба за набивање на тампонот при санирање на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Над 1 милион денари ќе вложи КЈП “Водовод“ за лесна механизација, моторни пили и косачки и резервни делови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: