Реал го потврдија и Менди, досега потрошија 331 милиони евра!


2 копии

Реал Мадрид ова попладне и официјално го претстави Лука Јовиќ како звучно летно засилување во тимот, а покрај првата изјава која ја даде суперталентираниот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Лука Јовиќ денеска беше промовиран како ново засилување на Реал Мадрид, Србинот вели дека не знае ништо за понуда од Барселона или други клубови и порача дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денес во Мадрид беше преставен српскиот напаѓач Лука Јовиќ, а на самиот почеток се случи една малку чудна ситуација. Јовиќ во Реал пристигнува од редовите на ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид го промовираше Лука Јовиќ како ново засилување, напаѓачот за прв пат истрча на Сантијаго Бернабеу и разговараше со медиумите.Младиот напаѓач го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 206 | | | веќе видена

Поранешниот советник на министерот за финансии во заминување, Бранимир Јовановиќ, на Фејсбук ја коментира метлата на Тевдовски. Во предлогот што вчера го ...
сите 12 | | | веќе видена

Кандидатот на владејачката партија Бинали Јилдирим го призна поразот и му честиташе на ново избраниот градоначалник Екрем Имамоглу. Кандидатот на главната ...
сите 98 | | | веќе видена

Во вечерашнава емисија, после напнато гласање на жирито, прогласени се победниците во четвртата сезона на талент шоу “Никогаш не е доцна“, кои за кусо време го ...
сите 14 | | | веќе видена

Мајорка направи епски пресврт и стана првиот тим во историјата кој по пораз од 2:0 се пласираше во Примера по одигрувањето на финалето на плеј-офот, откако ...
сите 16 | | | веќе видена

Горан Милевски, новоназначениот министер за локална самоуправа, нема дом на свое име и целиот недвижен имот што го пријавил во анкетниот лист е на неговите ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал го потврдија и Менди, досега потрошија 331 милиони евра!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: