Кејлор Навас му ја соопштил својата конечна одлука на Зидан


2 копии
4 копии

Еден Азар веќе се вклопува во системот на Зинедин Зидан и се адаптира на новите соиграчи во Реал Мадрид, а во пресрет на првиот пријателски натпревар, истакна ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот од кој се очекува да биде лидер на Реал Мадрид во претстојната сезона, Белгиецот Еден Азар, во едно интервју во Монтреал каде „кралевите“ беа на ...
| | веќе видена | слични

Винисиус јуниор доживеа ново изненадување пред почетокот на новата сезона во шпанското првенство и доби уште една прекоманда, овојпат на нова позиција на ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот француски репрезентативец и екс член на Реал Мадрид, Кристијан Карембе има супер позитивно мислење за еден од новите адути на „кралевите“, левиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 382 | | | веќе видена

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 128 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 153 | | | веќе видена

Мерката притвор од 30 дена на Јанева и беше доделена поради можност од бегство, влијание врз сведоци и инволвирани во истрагата за предметот „Рекет“ и ...
сите 382 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кејлор Навас му ја соопштил својата конечна одлука на Зидан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: