Одегард повторно на позајмица


2 копии

Винсиус Јуниор, 18-годишен бразилец кој е донесен во редовите на Реал Мадрид за 60 милиони евра, овој викенд играше за Б тимот на Реал Мадрид. Тој играше за ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот го имаше своето деби за Реал Мадрид Кастиља, а на дебито се прослави со една финта во бразилски стил со што ги освои симпатиите на фановите на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Винисиус Жуниор денеска го имаше своето деби за вториот тим на Реал Мадрид, само еден ден подоцна откако Хулен Лопетеги го објасни неговиот статус во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии

Таткото на фудбалерот на Челси, Еден Азар, Тиери, истакна дека неговиот син можеби никогаш нема да потпише за Реал Мадрид. Актуелниот европски шампион во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Адвокатот на Груевски, Димитар Дангов за ТВ21 рече дека нема сознание каде се наоѓа неговиот клиент. Тој не сакаше да даде изјава, но писмено ни одговори дека ...
сите 273 | | | веќе видена

Бегалец но и пратеник со добра плата е во моментов Никола Груевски. Иако полицијата го бара со потерница, поради изречената казна од две години, тој се уште го ...
сите 180 | | | веќе видена

Групацијата „Македонија блокира“ денеска до пратениците поднесе барање да не гласаат во понатамошната постапка за уставни зимени во Собранието. Најавија и дека ...
сите 101 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 132 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена

Американскиот медиум Си-Ен-Ен поднесе тужба против претседателот Доналд Трамп и неколку високи службеници во неговиот кабинет, со барање веднаш да му биде ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одегард повторно на позајмица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: