Реал Мадрид тргна по Мохамед Салах

Фудбалерите на Ливерпул вчера допатуваа во Шпанија каде што ќе се припремаат за финалето од Лигата на шампионите кое го играат против Тотенхем. „Црвените“ во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Флорентино Перез и Зинедин Зидан разочарани од последната сезона на Реал Мадрид во претстојниот преоден рок се очекува „кралскиот клуб“ да го засилат со ...
| | веќе видена | слични

Од Франција пристигнува информација за нова трансфер бомба на Реал Мадрид, новинарот Филип Карајон вели дели дека „кралевите" го сакаат Мохамед Салах и веќе е ...
| | веќе видена | слични

„Кралевите“ ќе тргнат по Мохамед Салах, ова го соопшти новинар на Канал+, кој вели дека Египјанецот е приоритет на Реал за формирање на супер-трио во нападот. ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид веќе ги договори услугите на Еден Азар, ѕвездата на Челзи ќе се пресели во Шпанија по финалето во Лигата на Европа. Кралевите се блиску и до ...
| | веќе видена | слични

Maдритски Реал наводно започнал преговори со напаѓачот на Ливерпул, Мохамед Салах. Така барем тврди новинарот на францускиот „Канал плус“ Фелипе Карајон кој во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Италијанскиот весник „Ла верита“ го објави обвинението покренато во 2018 година од страна на омилената обвинителка на Зоран Заев, Вилма Рускоска, кое експресно ...
сите 106 | | | веќе видена

Легендарниот Коби Брајант загина во хеликоптерска несреќа во неделата наутро по локално време. Ве несреќата загинаа уште осум луѓе, меѓу кои и неговата ќерка. ...
сите 301 | | | веќе видена

Според пишувањето на локалните медиуми, болницата ќе се гради на земјиште со површина од 25 илјади квадратни метри и ќе може да прими околу илјада пациенти. Ќе ...
сите 129 | | | веќе видена

НБА лигата одлучи да го одложи големото дерби меѓу Лос Анџелес Лејкерс и Лос Анџелес Клиперс кое требаше да се одигра во „Стејплс центарот“, откако беше ...
сите 135 | | | веќе видена

Моментот кога Ѓорѓи Начевски во 59. минута му досуди чекори на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европското првенство во ракомет. Беше потребна забавена ...
сите 174 | | | веќе видена

Преспанскиот договор е веќе завршена работа и неосновани и нереални се најавите за негова ревизија или поништување по предвремените парламентарни избори ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал Мадрид тргна по Мохамед Салах

Од:
До кого (е-маил):
Порака: