Емина Јаховиќ наводно е во љубовна врска со турски милионер, папараците деноноќно ја следат! (ФОТО)

Речиси сите турски медиуми деновиве се преплавени со написи за наводната нова љубовна врска на српската пејачка Емина Јаховиќ (36) и турскиот милионер Садетин ...
| | веќе видена | слични

Музичкиот пар Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал пред извесен период одлучија да стават крај на својот брак кој траеше десет години. Пред бракот тие беа во љубовна ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Пејачката Емина Јаховиќ (36) се разведе од турската музичка ѕвезда Мустафа Сандал и не чекаше долго да најде нов избраник кој, веројатно, треба да ја теши од ...
| | веќе видена | слични

Скоро сите турски медиуми минативе денови пишуваат за наводната врска на 36 годишната пејачка Емина Јаховиќ и турскиот милионер, 54 годишниот Садетин Саран. ...
| | веќе видена | слични

Останато

,,Пчелите се живи. Ми олесни кога гио видов сателитските снимки , на кои се гледа дека три кошници не се изгорени.” , вели пчеларот Николас Гант. Тој објаснува ...
сите 810 | | | веќе видена

Не стивнува ширењето на морбилите меѓу населението. Прогласена е епидемија на целата територија на земјава, а бројката на заболени е во постојан пораст. Според ...
сите 174 | | | веќе видена

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емина Јаховиќ наводно е во љубовна врска со турски милионер, папараците деноноќно ја следат! (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: