Заев: објавивме се што знаевме за случајот со Мартин Нешковски


Откако на профилот на Ел Чека беше објавена нова „бомба“ на која разговараат тогашниот премиер Никола Груевски и министрката за внатрешни Гордана Јанкулоска за ...
| | веќе видена | слични

Откако на социјалните мрежи се објави комплетната снимка од телефонскиот разговор помеѓу поранешниот премиер, Никола Груевски и екс министерката за внатрешни ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Одговор на новинарско прашање, Костадин Костадинов, портпарол и пратеник на СДСМ П: Костадинов, како го коментирате најновиот статус на фејсбук на екс ...
| | веќе видена | слични

Премиерот Заев објавил само еден дел од телефонскиот разговор меѓу Груевски и Јанкуловска за случајот Мартин Нешковски. Целата верзија на разговорот која Ел ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Никола Груевски не треба да пишува статуси на „Фејсбук“ од Будимпешта и да се слика со старлети, туку треба да се врати во државата и да си ја одлежи казната ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско прашање за објавениот аудио разговор од страна на „Ел Чека„ во врска со убиството на Мартин Нешковски, вели дека ...
| | веќе видена | слични

Бившиот премиер, актуелен осуденик во бегство и политички азилант, Никола Груевски, преку Фејсбук упати критики и обвинувања до владејачката СДСМ и премиерот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ ќе изнесе конкретни забелешки за новиот закон за јавно обвинителство што го предложи вчера премиерот Зоран Заев откако ќе го анализира, ...
сите 125 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 401 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 254 | | | веќе видена

Општина Охрид нема испратено официјално барање до Владата во врска со изземање или отстапување на ингеренции во одредена сфера од работењето на локалната ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев: објавивме се што знаевме за случајот со Мартин Нешковски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: