Момче нападнато и прободено во стомак на Кеј

4 копии
3 копии

Кочанско семејство моли за помош, исчезна 38-годишна жена. Како што стои во билтенот на МВР, вчера во 07,40 часот во Полициската станица Кочани, К.Т.(37) ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Европскиот совет Доналд Туск и претседателот на Европска комисија Жан-Клод Јункер побараа од Велика Британија да се изјасни за намерите откако ...
сите 202 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 624 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Момче нападнато и прободено во стомак на Кеј

Од:
До кого (е-маил):
Порака: