ФИЛМ КОЈ МОРА ДА ГО ГЛЕДАТЕ: „Бебе-шеф“ е анимација за светот на бебињата од еден поинаков агол (ВИДЕО)


Бебето зборува, оди, пие дупло еспресо и е шеф на тим кој треба да го запре растот на љубовта кон кучињата од страна на луѓето за сметка на бебињата Доколку досега не сте го изгледале филмот „The boss baby“
| | веќе видена | слични
2 копии

Хјустонската полиција е во потрага по тројца мажи кои биле вклучени во вооружен напад и убиство на 10-месечно бебе. Во бебето било пукано кога татко му го изнел на прошетка. Хјустонската полиција е во потрага по тројца мажи кои биле вклучени во вооружен напад и убиство на 10-месечно бебе. Во бебето било пукано кога татко му го изнел на прошетка.Еден од мажите почнал да пука во таткото, кој отишол во продавницата преку улица.Полицијата сега се обидува да ги пронајде тројцата мажи виновни за убиството.Полицијата вели дека таткото не ги знае напажачите, како ни причината поради која било пукано во него и неговиот син.
| | веќе видена | слични

Останато

За време на говорот на францускиот претседател на лидерскиот политички самит по повод 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, во серијата ...
сите 87 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 42 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 45 | | | веќе видена

Кабинетот на Претседателот на Република Македонија, по објавата во јавноста на Решението на Основниот суд Скопје 1 за определување мерка притвор против Миле ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ФИЛМ КОЈ МОРА ДА ГО ГЛЕДАТЕ: „Бебе-шеф“ е анимација за светот на бебињата од еден поинаков агол (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: