Барса не е Барса ако не плаче, судиите и биле виновни за поразот од Вардар

3 копии

Тимот на Вардар во полуфиналето на Лигата на шампионите, иако беше аутсајдер, успеа да го совлада најголемиот фаворит за титулата, Барселона. Од каталонскиот ...
| | веќе видена | слични

Трансфер шпекулациите веќе се активирани на „најсилно“, а во нив е вклучена и Барселона која сигурно ќе го засили својот тим во пресрет на новата сезона. Но, ...
| | веќе видена | слични

Вардар стана европски шампион, а од Барселона која црвено-црните ја победија во полуфиналето и после неколку дена се уште се жалат на судењето. Најтрофејниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 107 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барса не е Барса ако не плаче, судиите и биле виновни за поразот од Вардар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: