ЈА РАСТУРИЛ АПСОЛВЕНТСКАТА ЗАБАВА: Му пречела музиката, па отишол да се тепа

Во селото Марино дошло до инцидент за време на апсолвентска прослава. Според пријавата до МВР, 22-годишник од селото во дворот на својата куќа организирал ...
| | веќе видена | слични

Вербална расправија меѓу млади лица, резултирала со физички напад. Како што информира полицијата, деветнаесетгодишниот гостиварец С.Х, вчеравечер 9 јуни) ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во скопската полиција, во попладневните часови на 7 јуни било пријавено дека во селото Марино дошло до инцидент за време на апсолвентска прослава.Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 07.06.2019 година во 17:10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с. Марино-скопско, во дворот од семејната куќа на Ј.Ј. (22), додека истиот бил во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за телекомуникации на Иран, Мухамед Џавад Азари Џароми порача преку Твитер дека американскиот сајбер напад на ирански цели не бил успешен, пренесе ...
сите 190 | | | веќе видена

Горан Милевски, новоназначениот министер за локална самоуправа, нема дом на свое име и целиот недвижен имот што го пријавил во анкетниот лист е на неговите ...
сите 261 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 72 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 206 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЈА РАСТУРИЛ АПСОЛВЕНТСКАТА ЗАБАВА: Му пречела музиката, па отишол да се тепа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: