„Охридски Комуналец“ со акции за чистење кај Холандскиот Парк и улиците „Абас Емин“ и „Кленоец“

Охрид, 3. септември 2018 (ИНПРЕС) – Согласно вонредните активности зацртани во Програмата за работа за оперативната 2018 година, екипите на ЈП „Охридски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Охридски Комуналец“ со акции за чистење кај Холандскиот Парк и улиците „Абас Емин“ и „Кленоец“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: