Нови реквизити за детското игралиште на Педагошка

Дел од ракометното игралиште во Струга, на кое се одржуваше меѓународниот турнир е прекриено со политички графити. Стружани на својот „Фејсбук“ профил објавија ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 242 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови реквизити за детското игралиште на Педагошка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: