Рајола знае како да исцеди милион(и) повеќе, се сликаше во Париз па порача: Де Лихт во ПСЖ е „фејк њуз“


Мино Рајола денеска беше во Париз, медиумите пишуваа дека тој треба да го комплетира трансферот на Матајс де Лихт во ПСЖ, но контроверзниот агент вели дека ...
| | веќе видена | слични

Централниот дефанзивец на Ајакс, Матајс де Лихт уште е во дилема дали да ја прифати понудата на Барселона или да го облече дресот на Манчестер јунајтед. Двата ...
| | веќе видена | слични

Матијс Де Лихт нема да го засили Јувентус, но индиректно може да му донесе сериозно засилување во одбраната. Италија „Скај Спортс“ италија пишува дека Мино ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Спортскиот директор на Барселона, Ерик Абидал објави пост на социјалните мрежи и цитат од легендарниот Јохан Кројф, многумина сметаат дека пораката е наменета ...
| | веќе видена | слични

Матијс Де Лихт во текот на вчерашниот ден одработи ексклузивно и опширно интервју за каталонскиот весник „Мундо Депортиво“, разговор при кој суперталентираниот ...
| | веќе видена | слични

Французинот се уште ја нема донесено конечната одлука околу својата иднина, голема прашина се крена околу тоа прашање откако објави дека си заминува од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Леонардо се врати во ПСЖ на функцијата спортски директор, а наскоро се очекува да го договори и првото големо засилување. Франција Матијс Де Лихт добил ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рајола знае како да исцеди милион(и) повеќе, се сликаше во Париз па порача: Де Лихт во ПСЖ е „фејк њуз“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: