Во сенатот на САД се спрема закон кој ќе овозможи итни известувања да се добиваат и преку стриминг сервисите како Netflix

Сенатори од САД предложуваат закон којшто треба да биде донесен, а кој меѓу другото вклучува и нови начини на којшто населението ќе биде известувано за ...
| | веќе видена | слични

Останато

На 30 септември ќе имаме референдум и гласачкo-избирачка битка. Според планот увезен од странство, бој ќе бијат космополитите, кои се веќе дел од ЕУ и од НАТО, ...
сите 85 | | | веќе видена

СДСМ предизборите ветуваше дека откако ќе дојдат на власт ќе прават проекти, ќе донесат подобар живот, ќе ги вратат младите, ветуваа се и сешто само да се ...
сите 222 | | | веќе видена

Кабинетот на косовскиот претседател Хашим Тачи информира денеска за неговата средба во Њујорк, каде што се одржува Генералното собрание на Обединетите нации, ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во сенатот на САД се спрема закон кој ќе овозможи итни известувања да се добиваат и преку стриминг сервисите како Netflix

Од:
До кого (е-маил):
Порака: