Платата е преку 50.000 евра, а не се работи ништо: Распишан конкурс за работа која е прелесна, а носи ГОЛЕМА ЗАРАБОТКА!

Аеродромот на островот Света Хелена распиша оглас за граничен контролор чија работа ќе биде да прави надзор на патниците, а бидејќи на аеродромот таму слетува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Во текот на претстојната ноќ облачноста само накратко ќе се намали, сето ова ќе услови температурите позначително да опаднат па така до утре наутро истите ќе ...
сите 232 | | | веќе видена

Традиционалното обележување на Богојавление и пливање за светиот крст беше одржано и во Земун а токму таму крстот го извади Јована Лепосавиќ, 18 годишна ...
сите 154 | | | веќе видена

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, уште е главна тема во медиумите од соседството. ...
сите 205 | | | веќе видена

Најмалку 12 лица се уапсени денеска во Париз за време на протестите на движењето „жолти елеци“, кои се одржуваат десетти викенд по ред. Демонстрантите биле ...
сите 102 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 423 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Платата е преку 50.000 евра, а не се работи ништо: Распишан конкурс за работа која е прелесна, а носи ГОЛЕМА ЗАРАБОТКА!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: