(ВИДЕО) Зошто плачеш, Путин здогледа расплакано девојче и излета: Поради овие зборови, девојчето се насмеа

3 копии

Претседателот на Русија Владимир Путин излезе од автомобилот за да се слика со девојче кое се расплакало зошто не успеало да направи селфи со претседателот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на Русија Владимир Путин Божик го дочека на литургија во црквата Преображение во Санкт Петербург. Рускиот претседател во храмот бил опкружен со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на Русија, Владимир Путин, излезе од автомобилот за да се фотографира со девојче што се расплака бидејќи не успеало да добие заедничка ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Русија, Владимир Путин излезе од автомобилот за да се фотографира со девојче кое што не успеало да направи селфи со првиот човек на државата. ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Русија, Владимир Путин излегол од автомобилот за да се фотографира со девојче, кое плачело оти не успеало да направи селфи со него, пренесува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 511 | | | веќе видена

УЈП го достави налогот до притворениот Бојан Јовановски во Шутка, со кој даночните инспектори ќе ја почнат контрола во невладината организација, Меѓународен ...
сите 142 | | | веќе видена

На денешното рочиште за предметот „Титаник“ на СЈО, адвоkaтот Димитар Дангов побара да биде изземена обвинителkaта Лиле Стефанова од застапување во предметот. ...
сите 340 | | | веќе видена

Обвинителката која е дел од тимот на Катица Јанева, Ленче Ристовска преку социјалните мрежи испрати интересна порака. Таа без да нагласи за кој е наменета ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Зошто плачеш, Путин здогледа расплакано девојче и излета: Поради овие зборови, девојчето се насмеа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: